Yönetim Sistemi Politikamız

GIDA SEKTÖRÜNÜN ; MEYVE SUYU , ALKOLSÜZ İÇECEKLER ,ENERJİ İÇECEĞİ, ÜRETİMİ ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ; ULUSAL VE ULUSLARARASI PAZARLARDA , ÖNCELİKLİ İNSAN SAĞLIĞI ,HİJYEN KURALLARINI ESAS ALARAK ; İLGİLİ YASALAR VE STANDARTLAR ÇERÇEVESİNDE ; TÜM ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE :GIDA SAVUNMASINI YAPMAK, GIDA DOLANDIRICILIĞINA ÖNLEM ALMAK VE YÖNETİM SİSTEMİMİZİN UYGULANABİLİR TÜM ŞARTLARINI YERİNE GETİRMEK, TEKNOLOJİK GELİŞMEYE PARALEL SÜREKLİ GELİŞEN MAKİNA PARKURU , ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ , ALTYAPI, İLETİŞİM ,TEDARİKÇİLER VE ÇEVRE İLE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ VE BÜYÜMEYİ TAAHHÜT EDEREK, ÖLÇÜLEBİLİR HEDEFLERLE SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE İHRACATI ARTIRMAK VE BÜYÜME ODAKLI ÜRETİM YAPMAK TEMEL AMACIMIZDIR.

Amacımıza Ulaşmak İçin;

  • Hijyen, yüksek verimlilik, Sürekli Kalite ilkesiyle Pazar payımızı ve Rekabet gücümüzü Arttırmak,
  • Çalışanlarımız en büyük kaynağımızdır ilkesiyle; her kademede eğitimin önemine inanmak ve yönetim sisteminin tüm seviyelerde anlaşılması ve uygulanmasının devamını sağlamak.
  • Kendimize, müşterilerimize, çevreye saygılı olmak ve ortak çıkarlarımızı korumak,
  • Kalite ve Gıda Güvenliğini satınalma’dan başlayarak üretimin her kademesinde sürekli kılmak, için gözden geçirmek.
  • Problem çözmeye değil, önlemeye yönelik çalışmak,

Vizyonumuz

Oğuz Gıda üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası pazarlarda lider ve örnek bir kuruluş olarak ülke ekonomisine katkıda bulunan, sürekli yenilenen ve değişen gereksinimleri karşılayarak daha yeni daha kaliteli ürünlerin sunularak sürekli iyileşme yaparak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak temel öğelerden birisi olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde olduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için toplam kalite felsefesi ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek,

Değerlerimiz

Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ve güvenli ürün tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek. Her verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi ve gıda güvenliğini ön planda tutmak. Çalışanımızı takımımızın aktif parçası olarak görmektir.