Yönetim Sistemi Politikamız

İçecek sektörünün; meyve suyu, meyve nektarı, meyve aromalı içecek, meyve aromalı gazlı içecek,  alkolsüz gazlı ve gazsız içecekler, enerji içecekleri üretimi alanlarında faaliyet gösteren firmamız; ulusal ve uluslararası pazarlarda, öncelikli insan sağlığı, hijyen kurallarını esas alarak; ilgili yasalar ve standartlar çerçevesinde; tüm çalışanlarımızla birlikte gıda savunmasını yapmak, gıda sahteciliği için önlemler almak, yönetim sistemimizin  uygulanabilir tüm şartlarını yerine getirmek ve teknolojik gelişmeye paralel sürekli gelişen makina parkuru, ürün çeşitliliği, altyapı, iletişim, tedarikçiler ve çevre ile sürekli iyileştirmeyi ve büyümeyi  taahhüt ederek, ölçülebilir hedeflerle sürekli müşteri memnuniyeti ve ihracatı artırmak  ve  büyüme odaklı üretim yapmak  temel amacımızdır.

Amacımıza Ulaşmak İçin;

  • Hijyen, yüksek verimlilik, Sürekli Kalite ilkesiyle Pazar payımızı ve Rekabet gücümüzü Arttırmak,
  • Çalışanlarımız en büyük kaynağımızdır ilkesiyle; her kademede eğitimin önemine inanmak ve yönetim sisteminin tüm seviyelerde anlaşılması ve uygulanmasının devamını sağlamak.
  • Kendimize, müşterilerimize, çevreye saygılı olmak ve ortak çıkarlarımızı korumak,
  • Kalite ve Gıda Güvenliğini satınalma’dan başlayarak üretimin her kademesinde sürekli kılmak, için gözden geçirmek.
  • Problem çözmeye değil, önlemeye yönelik çalışmak, Yönetim Sistemi Politikamızdır.

Vizyonumuz

Oğuz Gıda üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası pazarlarda lider ve örnek bir kuruluş olarak ülke ekonomisine katkıda bulunan, sürekli yenilenen ve değişen gereksinimleri karşılayarak daha yeni daha kaliteli ürünlerin sunularak sürekli iyileşme yaparak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak temel öğelerden birisi olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde olduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için toplam kalite felsefesi ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek,

Değerlerimiz

Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ve güvenli ürün tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek. Her verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi ve gıda güvenliğini ön planda tutmak. Çalışanımızı takımımızın aktif parçası olarak görmektir.