Portakal nektarı niçin içmeliyiz?Bazı kişilerin kahvaltıda vazgeçilmezi olan portakal nektarı, bazı kişiler için o kadar da vazgeçilmez değil.

Bazı kişilerin kahvaltıda vazgeçilmezi olan portakal nektarı, bazı kişiler için o kadar da vazgeçilmez değil. Ancak özellikle Juss %100 Portakal Nektarı’nın içinde bulundurduğu C vitamini vücudumuza bilmediğimiz kadar çok fayda sağlıyor. Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak, ilk sırada herkesin maruz kaldığı güneş ışınları yer alıyor.

C vitamini, cildimizi güneş ışınlarından korur. Özellikle yaz aylarında yaşadığımız çok güneşli havalarda, cildimiz zararlı ışınlara maruz kalıyor. C vitamini ise cildimizi bu ışınlara karşı koruyor. Diyeceksiniz ki: Güneş ışınlarına karşı koruyucu kremler varken neden Juss %100 Portakal Nektarı içelim? Peki koruyucu kremlerin cildi erken yaşlatma gibi zararlı etkilerini düşündünüz mü...

En doğal koruyucu yöntem portakaldadır. Portakal nektarını seviyorsanız ancak sıkmaya üşeniyorsanız Juss %100 Portakal Nektarı’nı gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Portakal nektarının yararlarından bir tanesi ise , vücudunuzdaki yaralarınızın iyileşmesinde çok etkilidir. Sağlık için JUSS %100 PORTAKAL NEKTARI için.


Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.