Oğuz Gıda, CNR Food İstanbul'daTürkiye’de içecek sektörünün liderlerinden Oğuz Gıda, dünya gıda sektörünün yakından takip ettiği ve 4 Eylül’de başlayacak olan CNR Food İstanbul’daki yerini alacak.

Yurt içi ve yurt dışı gıda fuarlarına katılarak müşteri potansiyelini günden güne arttıran Oğuz Gıda, 4-7 Eylül tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek CNR Food İstanbul Fuarında 8’inci salonda B-02 numaralı stantta yerini alacak. Geniş ürün yelpazesi ve Türkiye’nin ihracatına yaptığı katkı ile dikkatleri üzerine çeken Oğuz Gıda, fuarda yerli ve milli üretim potansiyelini sergileme fırsatı da bulmuş olacak.  
50 bin yerli ve yabancı profesyonel alıcının hedeflendiği fuarda, deneyimli kadrosu ile ihracat rakamlarını yukarı çekmek için önemli ilişkiler kuracak olan Oğuz Gıda, 120 metrekarelik standında ise yabancı müşterilere son teknoloji makinalar ile üretilen 100 meyve suyu, aromalı, meyveli içecek, soğuk çay, limonata, soda, gazlı içecek, enerji içeceği, sporcu içeceği ve vitaminli içeceklerini 120 metrekarelik standında sergileyecek.
 

Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.