Oğuz Gıda Agrofood 2019'da ilgi gördüİran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen Agrofood Fuarına katılan Oğuz Gıda, geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerin dikkatini çekti. Oğuz Gıda Genel Müdürü Hulusi Oğuz, 4 gün süren fuarın kendileri için olumlu geçtiğini belirterek, ihracatlarını arttıracak önemli ilişkiler kurduklarını ifade etti.

İçecek sektöründe hizmet veren Oğuz Gıda, yüzde 100 meyve suyu, aromalı, meyveli içecek, soda, gazlı içecek, enerji içeceği çeşitleri ile birlikte ihracattaki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 
Ürünleri Ortadoğu pazarında kendisine geniş yer bulan Oğuz Gıda, 18-21 Haziran tarihleri arasında İran’ın başkenti Tahran'da Agrofood Fuarı’na katıldı. Fuarda Oğuz Gıda Genel Müdürü Hulusi Oğuz ve ihracat yöneticileri Deniz Özkan ile Ozan Tuzcu, standı ziyaret eden ziyaretçiler ile yakından ilgilenerek, ürünler hakkında bilgi verdi.
İran Agrofood Fuarı’nda Türkiye'nin ihracatını artıracak şekilde etkili ikili görüşmelere imza atan Oğuz Gıda ekibini Tahran Ticaret Müşaviri Abdullah Oskay da ziyaret ederek, başarılar diledi.
 
Oğuz Gıda olarak fuar süresi boyunca bizleri yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. 
  
 . 
 
   
 
   
 
 

Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.