İş dünyasının yıldızı Oğuz Gıda, ödül almanın gururunu yaşıyorSakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni” Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla yapılan Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’nde 9 farklı kategoride toplam 108 ödül verildi.

Farklı sektörlerden katılımcının olduğu törende Daren Meyve Suyu, Juss Meyve Suyu, Black Bruin Enerji İçeceği, Sarıyer Gazoz, Sky Fall Enerji İçeceği, Iso Sky Sporcu İçeceği, Malton Malt İçeceği gibi ünlü markaların sahibi Oğuz Gıda olarak, içecek grubunda Sakarya’nın Yıldızları arasında yer aldık.

“Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu”  listesinin zirve ismi olarak aldığımız ödülümüz, Oğuz Gıda CEO’su Sena Oğuz’a takdim edildi.

1997 yılından bu yana; Meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek, gazlı içecek (kola, portakal, gazoz) ve doğal mineralli gazlı içecek üretimini sürdüren OĞUZ GIDA İÇECEK, ülkemizi ve tüm dünyayı değişik tatlarla buluşturmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Oğuz Gıda İçecek olarak; AR-GE ekibiyle son tüketicinin ihtiyaçlarına sürekli yeni ürünler ile cevap vermek için gece-gündüz çalışmaktayız.


Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.